Nieuws

10 October 2016

Hallo Toesj

JUMBO-actie: kies TOESJ en steun onze jeugd!

Teun van Blijderveen zit inmiddels 25 jaar in het vak en dat viert JUMBO mede met ons. Viade actie “Sparen voor je sportvereniging” verdelen zij maar liefst € 12.500 onder de verschillende verenigingen in Heteren. Wil je TOESJ helpen een mooi deel van dit bedrag veilig te stellen? Lees dan snel verder!

Van woensdag 5 oktober tot en met dinsdag 22 november 2016 krijg je bij elke € 10,- aan boodschappen bij Jumbo Teun van Blijderveen, in Heteren en in Zetten, een waardebon met daarop een unieke streepjescode. Deze bon is 1 punt waard en via de scanzuil in de winkel eenmalig te doneren aan een vereniging naar keuze.

Wij zouden het geweldig vinden als jullie onze club steunen!

Hoe meer punten, hoe hoger het geldbedrag voor onze club! Het bedrag dat wij met deze actie ophalen zal o.a. ten goede komen aan onze jeugd.

Alvast bedankt voor jullie steun!

de Bongerd Bakkerij Berentsen Snelders Sport S&P Paneelbouw